Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnénk venni a 'Kisöcsémne...

Szeretnénk venni a 'Kisöcsémnek' egy PlayStation 3-mat, de vannak kérdéseim! Jól döntöttünk?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Szóval a 'Kisöcsémnek'(14 éves) szeretnénk venni egy PlayStation 3-mat. Anyuval és Apuval megbeszéltük, hogy venni fogunk neki közösen, mert NAGYON JÓL sikerült a félévi bizonyítványa és ez egy jó pont a továbbtanulásra(Csak fizikából lett négyes, énekből 2es.. de nah:D)és úgyis mindjárt itt a születésnapja...


Utána nézegettem és egy PlayStation 3 Slim 320Gb-sat néztünk ki.Hozzá adnak egy 'Little Big Planet 2' nevezetű játékot is.(Mellesleg még az ára is jó 80.000E körül)


A bevezető után ezek lennének a kérdéseim:(kérlek így válaszoljatok rá:

1. válasz..

2. válasz

stb....)


1.Ezeket a Ps3-mas konzolokat lehet 'Chippeltetni'?(Mint a ps2-t vagy az xboxot)


2.Lehet rajta valahogyan netezni? Tehát WI-fi van benne?


3.Mennyit időt bír ki?(Itt a működési időre lennék kíváncsi.)


4.Lehet rajta multizni ha wi-fivel csatlakozunk a netre?(Tehát egy cod7-s multit nyomni rajta)



Köszönöm előre is!Üdv!


2011. jan. 30. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Jailbreakelni lehet, vagy most állítólag már anélkül is megy, CFW telepítésével, de erről nem sokat tudok, itt nézz körül: [link]


2. Van benne wifi, meg UTP-csatlakozó is, és böngésző is (nem a legjobb, de azért használható).


3. Tehát mennyi az élettartama, mikor romlik el?

Nagyon soká, még nem nagyon hallottam meghibásodott slim-ről, túlmelegedni nem fog, stb.

Évekig bírja


4. Lehet multizni, de csak akkor, ha nem jailbreak-eled (tehát nem töröd fel, hogy menjenek rajta a másolt játékok).

És ingyenes a multi.

2011. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja és elsőnek azt olvastam, hogy "kisköcsögnek", de aztán láttam, hogy kisöcsédnek :D

Viszont miért van idézőjelbe?

2011. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem.


Akkor nem fogom 'feltörni' hagyom úgy inkább majd megvesszük külön-külön hozzá a játékokat a multival úgyis el van az ember nagyon sokat:)


És még annyi, hogy ha például a nagyszülőknél van az Öcsém. Ott rá csatlakozik egy netre akkor élvezhetően tud a játékokon multizni?(tehát nem dob ki stb..)


Előre is Köszönöm szépen , sok információt kaptam!

Üdv!

2011. jan. 30. 19:26
 4/9 A kérdező kommentje:
:d Néha kisköcsög :D Azért már már majdnem 15 éves és nem kicsi ahoz képest:D Meg a barátnőm szokta kérdezni, hogy van a Kisöcséd? Mert amikor megismertük egymást akkor volt a Tesóm 10 éves:)
2011. jan. 30. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ledobja a net, akkor az nem a PS hibája, hanem a routeré.

Amúgy multival tényleg sokáig elvan az ember, több hónapra is, bár attól is függ, hogy jó-e a multija a játéknak.

2011. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen pont azon gondolkoztam, hogy megveszem neki külön a cod:Black Opsot a multival el lehet lenne) meg ott a Little Big PLANET 2 Állítólag sokáig elvan az ember bár én még nem láttam róla gameplayt:/
2011. febr. 1. 13:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Lenni*Bocsesz:D
2011. febr. 1. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Cod7 sem rossz (bár egy killzone-hoz képest egy gyenge próbálkozás, de az talán a 14 éves korosztálynak nem igazán jön be), meg a zombi mód is egy jó adag extra.

De az LBP2 jobb, nem is tudom hogy mondjam, szórakoztatóbb, nagyobb a játékélmény.

2011. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen igaz amit írtál, de szerintem ez tökéletes neki:)

(AMúgy little big planet 2-t én is ki szeretném majd próbálni:D:D)

2011. febr. 1. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!