Szeretnék 1 db digitális fényképet előhivatni. Lehetséges ezt úgy hogy más ember ne lássa, még az előhívó se? Úgy értem vannak fényképelőhívó gépek, melyek munkája során ember nem látja a képet? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A kép meglehetősen intim tartalommal bír. :D Nyomtatóm nincs.
2009. febr. 8. 14:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Drogériákban pl vannak fényképelőhívók, azok h múködnek?
2009. febr. 8. 14:38
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Minőségellenőrzés céljából minden rendelésre elvileg ránéznek, tehát látni valószínűleg láthatják mindig, bárhol rendeled. Arról nem beszélve, hogy nem akarod, hogy utána véletlen a neten keringjen... Ilyenhez be kell szerezni egy fotónyomtatót. :o)
2009. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Plázákban,vagy áruházakban vannak fényképelőhívó automaták.Úgy nem látja senki elvileg a fotót, amit elő szeretnél hívatni, kivéve persze ha állnak a hátad mögött,és dirket figyelik amit csinálsz.Bármilyen adathordozórol lehet a fotó filet,az automatába küldeni,sd kártya,cd,dvd,sőt mobilról is.Fizetni kártyával,vagy készpénzel lehet.
2009. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban, és egyéb nagyobb áruházakban vannak ilyen fényképelőhívók, amit az előző válaszoló mondott... Ott, ha nincs olyan paraszt, aki bambulja a képedet, akkor sztem kis takarással előhívathatod...
2009. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a média marktban láttam ojan gépet amiben a fényképet csak te látod amikor a gép kidobja és máris teheted a tasakba
2009. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ismerem, polaroid gépnek hívják.
2009. febr. 8. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
áh nem a polaroidra gondolt hanem a fénykép előhivó automatára és a szemed elé dobja ki az előhivott akár 100 db képet is amit te töltöttél fel a cd ről vagy usb ről vagy sd xd stb kártyárol bizony ám
2009. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban vannak előhívó automaták különböző multiknál (Tesco, Auchan stb-stb., de ezek is adathordozóról működnek, amik esetlegesen eltárolhatják az általuk előhívott képeket. Legjobb megoldás ebben az esetben, ha veszel egy nyomtatót és saját magad nyomtatod ki! Ez az egyetlen megoldás, ha nem szeretnéd, hogy más is láthassa a képet!
2009. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De egyébként ha mondod,hogy nem publikusak a képek,eleve rá se nézhet!!Nálam így volt és nem nézett rá se! ott álltam mellette!
2009. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!