Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az XBOX 360-om nem indítja el...

Az XBOX 360-om nem indítja el az új, nem eredeti játékokat. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ki van Flashelve, a régiebbiek futnak is rajta, de a legújabbak(pl.:Need for Speed Hot Pursuit, Assassin's Creed Brotherhood) nem indulnak el.Mi lehet az oka?
2011. febr. 3. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
megpróbálok neked segíteni, de még én is kezdő vagyok xbox360 téren. Ha jól tudom, az újabb játékokhoz már újabb flashelés kell, vagy pedig active iso. De a legjobb ha ezen az oldalon utána olvasol: xboxklub.hu.És itt van még egy dolog, amiből talán megtudsz valamit: [link] remélem segítettem. Sok sikert!
2011. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Nfs:HP és az AC:B-dal egyenlőre ne próbálkozz AP25-ös védelem van rajta. Várj a legújabb flash-ig!

2011. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Második kommentelőnek:De akkor hogy lehet,hogy egyesek azt írják ,fut a gépükön?
2011. febr. 4. 06:45
 4/19 A kérdező kommentje:
Elsőnek:Neked viszont köszi,csak már próbáltam az abgx-et, NFS-nél,és nem működött.Bár lehet,hogy rossz volt a letöltés
2011. febr. 4. 06:48
 5/19 anonim ***** válasza:
A MicroSoft csinált egy olyan Update-t még korábban, hogy az újabb játékokat ne legyen képes lejátszani, de a régieket nem oldották még meg.
2011. febr. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Hello! a nfs hp-et fel kell törni egy kóddal csak akkor fog működni nem tudom hogy kell csak hallottam.
2011. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

HÁHÁ!

Bebuktátok kalózkodó csírák!

2011. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a segítséget.....
2011. febr. 4. 21:06
 9/19 anonim ***** válasza:

" HÁHÁ!

Bebuktátok kalózkodó csírák!" Tudod haver nem mindenkinek van pénze megvenni az eredetit. Amúgy meg nekem megy, és mindenki másnak fog menni, akkor felrakatja a legújabb flash-t.

2011. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

13:00

Tudod haver akinek nincs pénze ilyenekre az keressen a pénzéhez megfelelő szórakozást és nem lopkodjon!

2011. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!