Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 600w-os erősítőhöz betehetek...

600w-os erősítőhöz betehetek két mélyládát is, ami kisebb, pl.2*400-ast? Mert hídban 2*300-ba kapcsolható 4 ohm-nál, vagy 4*150 elosztásúra tegyem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, de minek ekkora teljesítmény?

Stadionba telepítettem 2*250W-ot, elég volt, igaz, ahhoz voltak hangsugárzók is, amit ma ráírnak, annak a 4-de se igaz, de hajrá...

2011. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezek akkora kamu számok.. 4-500W erősítő ha komolyan össze van rakva és nem lágyindítós pl otthoni környezetben vagy kocsiban már nem is használható mert kivágja a biztosítékot folyton...

600W ha tényleg annyi, embernagyságú hangszórókkal menne...

Egy komolyabb 2-300W-os Dyna mélyládát sem tudnál kihajtani vele

(persze ezek a dolgok akkor igazak csak, ha nem egy vagyont érő digitális végfokod van)

2011. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miert vágná mi a biztositekot?? nekunk 1500wattos van benne es nem vágja ki
2011. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2011. febr. 5. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.. Ami itt folyik, az a hülyítés kategória, a népek meg vevők rá. Itt megbukik az energiamegmaradás törvénye, itt az örökmozgó alapja!

Nézzük csak!

12V, 40A biztosítékkal, az hány watt? Felvesz 480-at és ad 600-at?

És hol van, hogy erősítő hatásfoka nem több 80%-nál (az már 750W), és van még a belső átalakítás, az se tud többet 90%-nál (830W). És még szerényen számoltam, talán akkor nem, ha D osztályú (digitális) a végfok.

És akkor add még hozzá, hogy a biztosíték a maximális teljesítmény fölé van téve legalább 20%-al. Számoljak tovább?

Sok sikert, a fizikai ismereteket meg használni kéne.

2011. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!