Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet Xbox360-ba egeret és...

Lehet Xbox360-ba egeret és billenytűzetet dugni (úgy, hogy játékhoz használható legyen)?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja vettem egy xboxot Black Ops-al, de ezzel a controllerrel még mindig nem tudok célozni, az eredményeim borzalmasak a PC-s játékhoz képest. Megoldható, hogy billentyűzettel és egérrel menjen?
2011. febr. 5. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd hozzászoksz a joystick-hoz, és akkor rájössz, hogy talán még jobb is, mint a billentyűzet+egér.

Amúgy én nekem sincs 1 éve konzolom, de nekem nem tartott 3 hónapig, hogy hozzászokjak az FPS-hez.


Amúgy van olyan, hogy XFPS rate up, bár lehet csak PS3-hoz, nem tudom, mert nem néztem utána, de állítólag még úgy is másabb, mint ha gépen játszanál.

2011. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj leginkább, hogy ha magasra veszem az érzékenységet, akkor nagyon gyors, ha lejjebb veszem, akkor meg közelről senkit sem tudok követni vele, mert túl lassú.
2011. febr. 5. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Közepesre kell venni az érzékenységet és megtanulni finom mozdulatokat is használni, azért analóg kar, lehet finomakat is mozdítani rajta.

Nem lehet vele olyan gyorsan célozni mint egérrel, de megszokható és kényelmes.

2011. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!