Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri Blu-Ray lejátszót venni?

Megéri Blu-Ray lejátszót venni?

Figyelt kérdés

Gondolkozok mostanában, hogy venni kéne, csak nem tudom mennyivel jobb a minősége mint a dvd-nek, sokkal jobb vagy csak egy kicsivel? Ja és Tv-t is vennék, mit ajánlotok?

200 ezerem lenne kb az egészre.


2011. febr. 8. 18:20
 1/8 anonim válasza:

200 ezerből ne akarj nagy tv-tés blu ray lejátszót, jobban jársz ha veszel egy kisebb tv- pl 106 cm és egy média lejátszót.

és ugynevezett mkv-kat töltesz, 720p,1080p, van olyan szép a képe mint a több tiz gigás blu ray.nek.

2011. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem kösz az ötletet. De egy nagy tv-hez és blu-ray lejátszóhoz mennyi pénz kéne? Mert ha nem olyan sokkal drágább, akkor gyűjtögetek még egy darabig.
2011. febr. 8. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy mennyivel jobb a dvd-nél?

Kb. 4x annyi pixelt jelenít meg, tehát mondhatni, hogy 4x szebb.

2011. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha inkább letöltött filmeket néznél akkor jobb választás a média lejátszó, én kihagynám a Blue-Rayt, külső vinyóra másolt 1080p felbontású filmeket ugyanúgy nézhetsz rajta és lemez sem kell.
2011. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én eredeti blu ray filmeket néznék, szóval azért is gondoltam, blu ray lejátszóra. Jó pár éve csak töltögettem le filmeket, tartozom ennyivel a film iparnak, hogy ráköltsek valamennyit.
2011. febr. 8. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes venni. Egyrészt DVD-t is ugyanúgy lejátszik, másrészt ha meglátsz egy szép BD-képet, konkrétan besza-behu. Pláne, ha meghallod a tömörítetlen TrueHD-, vagy DTS HD-hangot... akkor kapaszkodj, mert lobogni fog a hajad :D

200e viszont nem elég a kettőre, hát még ha erősítőt is akarsz, márpedig az kelleni fog hozzá. Tv 150e legalább, lejátszó 50-100e között, erősítő is legalább 100e. Ezen ne spórolj, megéri a kiadás.

2011. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyivel jobb a minősége mint a dvd-nek?Sokkal!!!


Egy DVD film maxmimum felbontása 720×576

Egy Blu-Ray film max felbontása 1920×1080


És HD TV kell venni mert amúgy értelmetlen a Blu-Ray film!Sima TV-n nem látnád a különbséget!

2011. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez megint olyan dolog, hogy ha jól menő munkád van és megteheted akkor vedd meg de ha alig tudod összespórolni akkor felesleges ilyet venni.

Haveroméknál van az, hogy putriban élnek de azért a 106 centis TV ott van a szobában. Hülye látvány. Nem létszükség. Még mindig el vannak szállva az árakkal.

2011. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!