Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fizetnem kell-e szerzodesbonta...

Fizetnem kell-e szerzodesbontasi dijat, ha a T-Homenal Sat tv-t husegnyilatkozattal megrendeltem, de meg szerzodesiras, beszereles elott a megrendelest lemondtam?

Figyelt kérdés
Februar 7-en rendeltem,8-an lemondtam.
2011. febr. 14. 13:12
 1/8 A kérdező kommentje:

Telefonon,e-mailben mar tobb helyen ,tobbszor is lemondtam,a visszaigazolo e-mail is megjott,hogy megertettek,de ma megis egy olyan e-mail jott toluk,hogy szemelyesen is be kell menni lemondani,meg hogy husegido vallalasa eseten szerzodesbontas idijat szamolnak fel.

Na,mar most semmifele szerzodes nincs nekem veluk alairva. Szarmazhat valami bajom abbol,ha nem foglakozok az uggyel tovabb?

2011. febr. 14. 13:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért fáradj be.Jobb lesz az személyesen.
2011. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha nem írtál alá velük szerződést, akkor nincs is mit felbontani. Legalábbis én így látom. Ha nem akarsz bemenni személyesen, hívd fel az ügyfélszolgálatot telefonon.
2011. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért pontosítsunk!

Az , hogy nem írtam alá fizikailag egy papírt, nem biztos, hogy azt is jelenti, hogy a szerződés nem köttetett meg.

Az utóbbi 3 évben 3 szerződést is kötöttem, amelyhez ki sem tettem a lábam, mindent NETen intéztem.

Azaz megköttettek, érvényben vannak.

Hogyan is van itt történet?

2011. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szerzodest postan mar kikuldtek,amit akkor irtam volna ala,mikor a parabolaantenna beszerelese megtortont volna ,a helyszinen.
2011. febr. 15. 08:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet esélyed, hogy elfogadják a "felmondásod", de érdemes személyesen intézni.
2011. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom
2011. febr. 16. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el azt a szerződést előbb.

A ráutaló magatartás is szerződésnek minősül.

Pl ha felszállsz a villamosra, azzal automatuikusan egy szerződés részese leszel.

Azzal hogy a telefonos megbeszéléskor nyilatkoztás valamit, az távbeszélő útján kötött szerződés, melynek csupán az alaki része a papírok aláírása. Gyanítom a beszélgetésről hangfelvétel is készült.

Az a szerencséd hogy a távollévő felek között köttetett szerződéseket 8 napon belül fel lehet bontani, ha erre külön kizáró rendelkezés nem vonatkozik.

Ha a papír elolvasása után úgy látod hogy erre nincs kitétel akkor jogodban áll elállni a szerződéstől.

2012. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!