Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van 58 000Ft-om, XBOX 360-t,...

Van 58 000Ft-om, XBOX 360-t, PS3-at, Nintendo Wii-t vegyek vagy estetleg fejlesszem a PC-t?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 17:40
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
életet
2011. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
fejleszd a pc-t jobban jársz, vagy gyüjts mellé még egy kis cash-t aztán veszel egy faszább pc-t pc sokkal jobb mint akár más szerintem
2011. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel
2011. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Vagy PC, vagy Wii:D
2011. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen azoknak akik normálisan válaszoltak!
2011. febr. 15. 18:46
 6/24 anonim ***** válasza:

Szerintem Xbox360-t vegyél!


Ha játékra kell akkor konzol,de a konzoloknál Xbox360 a jó.


Meg boxon sosem akadnak a játékok szinte és egy box játék olcsóbb mint pl. egy videokártya a gépbe.


És egy Xbox360 Slim 49990 FT-ba kerül.


Míg egy jó gépet kb 100 ezerből lehet összedobni.

2011. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

nem kérdés,én ps3-mat vennék.már csak az exkluzív játékok miatt is,és mert nem visel microsoft feliratot.

na meg ingyenes a multi...igaz,hogy xboxon egy kicsit jobban meg vannak csinálva a multis játékok,de szerintem ez elhanyagolható...

2011. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed a gépedet folyamatosan fejleszteni, akkor PC.

De egy PC sokkal drágább, mint egy konzol, és egy konzolon sem szar a grafika, tehát nem ér meg annyit a PC, amennyiért adják.

Wii az akkor jó, ha casual játékos vagy, tehát bejönnek a Wii féle játékok (super mario, stb).

Én személy szerint nem bírnék egy olyan konzolt venni, ahol nincs évente legalább 3-4 AAA-s gyilkolászós játék.


Xbox és PS között PS3 a jobb, sokkal, viszont drágább is, kb 20 ezerrel.

58-ból pedig sehogy sem fér ki (71-ért kapsz legolcsóbban).

Tehát maradt a box, vagy PC, ha azt akarod fejlesztgetni.


PC mellet tehát csak a jobb grafika szól, hátrány viszont hogy sok játék csak hónapokkal később jelenik meg, nincs normális exkluzív játéka (bár ezzel box sem jeleskedik), sokkal drágább, optimalizálatlan kb az összes játék.

2011. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ja és ahogy 19:22 írta:

ps3-on ingyenes a multi.


Ha boxon eredetizni akarnál, és multizni is, akkor viszont a PS3 jobban megéri, mert oké, hogy drágább vagy 20-szal, de az az ingyenes multi miatt meg 2 év után megtérül.

2011. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Javítsatok ki ha nem jól mondom, de én úgy hallottam hogy az XBOX360-ok nagyon nagy százalékban romlanak el és a multi sem egy olcsó mulatság. Mellesleg nekem most jó pc-m van(2gb ram, 512 geforce vidi kari...) Ezért nem nagyon tudok dönteni mert az XBOX360 olcsó de nem egészem ,,megbízható'' , a PS3 drága a PC meg ahogy ti is mondtátok később jelenik meg a game stb. Am én főleg Hardcore játékokat nyomom.(főleg call of duty..)
2011. febr. 15. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!