Hihetetlen a Nikon CoolPix L21, nem?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy L16 régen, ami nagyon jó volt. Elvesztettem, így akartam venni egy másikat, de már nem volt, csak L21, és még olcsóbb is volt, úgyhogy azt vettem, szinte ugyanúgy néz ki. Több megapixel, de annak semmi értelme, nem tudom miért kábítják az embert. Az első megdöbentő dolog, hogy az elem, amit az L16-l használtam alig megy bele az L21-be, kb fél miliméter a különbség, de szinte csak beerőszakolni lehet az elemet, amit eddig használtam számos más készülékben, így az L16-ban is. Apróságokat változattak rajta, de mindegyiktől csak szarabb lett. Nehezebb fél kézzel zoomolni. Az elem berakásakor állandóan megnyomja az ember a bekapcsológombot, mert pont kéz alatt van, csak hatodszorra sikerült bekapcs nélkül kinyitnom. Röhej.
2011. febr. 16. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

a megapixel semmi más mint a kép mérete egy adott dpi-n. a képpontok száma millióba a megapixel. pl 10 megapixel 10 millió képpont. egy full hd felbontás ami manapság is egy jónak számító tv vagy nagyméretű monitor az 1920*1080 azaz könnyedén kiszámolható kb 2 megapixel !!!

szóval egy 2 mpx-es de jobb optikával rendelkező fényképezőgép lazán jobb képet csinálhat mint egy 12 megapixeles de gyengébb optikával rendelkező.

gondolom full hd-nál nagyobba ugyse nézed.

persze ha közeliteni akarsz meg vágni akkor más.

2011. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam, és semmi köze nem volt a kérdéshez. Nem válaszoltál semmire. Nem erre kérdeztem rá.
2011. febr. 28. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:

most akkor az a kérdés hogy hihetetlen-e?

akkor egyszerübb a válaszom: nem

2011. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy hogyan lehet, miért csak rosszabb lett? Sok apróságon változtattak, de mindegyiktől csak rosszabb lett. És azóta még találtam pár apróságot.
2011. márc. 4. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!