Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Itthon is kapható hordozható...

Itthon is kapható hordozható mp3 lejátszók közül melyik a legnagyobb tárhely-kapacitású?

Figyelt kérdés

Az iPod 160Gb-os Classic-ját ismerem, de ennél valamivel zseb- és szem-barátabb lejátszót keresnék, maga a 160 GB amúgy már elég lenne.


Előre is köszönöm a segítő válaszokat!


2011. febr. 19. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ez mit takar hogy zseb és szembarát? méret és kijelzőméret, vagy pénz és kijelzőméret? ezt nem nagyon értem. 64 gigás ipod touchnál nagyobb tárhelyűt nem találsz Magyaro.-n.
2011. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mármint az ipod classicon kívül
2011. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ára ésszerű határokon belül mindegy, ez alatt azt értem, hogy a 100-120Gb feletti tárhelyért valamivel többet nem sajnálok fizetni, mert megéri.


A zsebbarát lejátszót a fizikai méretére értettem, az Apple Classic-ja nagyon bumfordi, zsebre vágni sem lehet igazán külön táska/övre való tok nélkül, ahogy esztétikailag sem igazán jön be. Értelemszerűen nem divatozni akarok vele, de ha már az ember vesz egy lejátszót, mégis olyan legyen amit szeret is.


Mindenesetre köszi, én is kerestem már neten és nem igazán találtam alternatívát ekkora tárhelyre, ebből lehet külföldről rendelés lesz.

2011. febr. 22. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!