Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja az xbox 360...

Mi lehet a baja az xbox 360 kontrolleremnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

egy fekete vezeték nélküli kontrollerem van ami alapból járt a konzolhoz ...

minden jól ment amikor egyszer csak multizás közben kikapcsolt és a gép kérte hogy csatlakoztassam újra...

újra bekapcsoltam és megint kidobta....

gondoltam hogy az elemmel van a baj ,de amikor kicseréltem egy vadi új elemre akkor is ugyanezt művelte..

nem tudom mi lehet a baja :( és ha nem jövök rá akk szerintem megy vissza garanciába ,de nem akarok ezzel vacakolni és jó lenne kideríteni mi baja szóval légyszíves valami 5letet :)

előre is köszi :)


2011. febr. 20. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki még egy elemmel frissen kibontott elemmel, ha azzal is ez van vidd vissza.

XBOX alkatrészeket elvileg azonnal cserélik, nem kell javításra várni, 576-ban legalábbis tuti így van.

2011. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Csicsek Zoltán ***** válasza:
szerintem az a baja hogy XBOX
2011. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.:Köszi ,de az elemen nem múlik mert ez a 2 is frissen bontott volt.Azért megfogadom a tanácsodat és kipróbálom mégegyszer

Amúgy semmi battery low hanem egyből kidobja


2.:ne szóld le az xboxot! ,mi a bajod vele?

2011. febr. 20. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze, de éppenséggel az az elem is lehetett régi vagy gyári hibás vagy bármi.

Esetleg most az jutott eszembe, hogy rosszul raktad be az elemeket, a kis tartón le van rajzolva hogyan kell.

2011. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mindíg nézem a kis ábrát ,és már nem az első eset .....szval nem hiszem hogy az elem a hibás
2011. febr. 21. 15:45
 6/11 A kérdező kommentje:

DE még az is lehet hogy gép a hibás....

Megfigyeltem hogy csak ha multizok akkor történik mindez ....lövésnél,találatnál és szinte bármikor szóval így nem lehet játszani....:(

Egyébként a másik kontrollerem is szarakodik,annak az a baja hogy a jobb joy , jobbra mozgatásakor néha elakad és ez nagyon zavaró tud lenni . Most már el vagyok keseredve,de ha 2 kontrollert visszaküldök akkor hülyének néznek.

Most karácsonykor vettem a boxot és hozzá az ezüst színű limitált kontit és ennyi idő alatt hibásnak lenni...ehhez már tehetség kell :S

2011. febr. 21. 19:24
 7/11 A kérdező kommentje:

nem a gép a hibás....vagy az elem,vagy az elemtartó tok

kicseréltem a 2 kontrolleremben az elemet,hátlapot most a másik a rossz...

2011. febr. 23. 23:55
 8/11 Furjadék* ***** válasza:

Talán az a baj ,h a tartó(amibe az elemt teszed) kilazult, és amikor bekapsz párat, ugye rezeg, és kirázza, megszakad a kapcsoat az elem és a kont. között, tehát a kontroller ledob.

Próbáld meg odacelluxozni a tartókát a kontrollerhez, ha ez sem megy, akkor garis szervíz.

2011. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem is az elemtartóban az elem kilazulása a baj. vagy áramellátási gondok de nemvalószínű
2011. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mind2töknek kipróbálom :)
2011. febr. 28. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!