Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » WayteQ P35 vagy WayteQ P45?...

WayteQ P35 vagy WayteQ P45? Melyik a jobb mp4/mp5 lejátszó? PSP 2000-3000 szériás játékkonzolt vagy Mp4-Mp5 lejátszót vegyek?

Figyelt kérdés

WayteQ P35

[link]


WayteQ P45

[link]


2011. febr. 20. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tökegyforma, csak a burkolat más.

Én azt mondanám, hogy inkább spórolj még hozzá kicsit, és vegyél egy olcsóbb okostelefont. Az tudja mindezt, és még sokminden mást is, és nem kell eggyel több kütyüt hordanod magadnál.

2011. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már van egy okos telefonom,konkrétan egy LG GT540 Optimus,de azon meg nem akarok úgy zenét hallgatni mintha egy zenelejátszón hallgatnám,és ezért gondolkodok azon,hogy most vagy egy mp4-mp5 lejátszót vegyek-e,vagy egy PSP játékkonzolt
2011. febr. 20. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz? Akkor rádbízom.
2011. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem WayteQ P45-öt. Nekem 1 éve van és semmi baja,filmek,zenék,rádió stb megy rajta.
2012. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!