Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépre érdemes...

Milyen fényképezőgépre érdemes gyűjtenem?

Figyelt kérdés
Most egy Samsung D60 típusú kis gépem van, immáron 3 éve. Minden csínját-bínját kitanultam, szeretnék feljebb lépni. Mit ajánlotok, ami árban is elérhető? Hobbifotózásra használom, de gyakran. Nekem nem az számít, hogy mennyire menő, hanem ,hogy ár-érték arányban megfelelő legyen és lényegesen többet tudjon, mint a mostani gépem.
2011. febr. 21. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lényegesen többet már csak egy DSLR tud mert vehetsz ún bridge gépet az érzékelője ugyanaz lesz és szolgáltatásai jobbak lesznek de a kép nem lehet jobb jelentősen mert a tükrösnek közel tízszer akkora az érzékelője.Lényegesen többet egy DSLR tud.
2011. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nikon Coolpix P100. Bár annak az ara már megközelíti a Nikon D3000-eset, ami tükörreflexes
2011. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most írtam néhány hosszú hozzászólást ide:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


és


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


olvasgass :-D


Egyébként neked is ajánlom azt, amivel én fotózok kompakttal... Canon PowerShot SX120 IS (most 40e Ft kifutó termék)


Vagy pedig veszel egy DSLR gépet obival-állvánnyal-memóriakártyával-táskával együtt alsó hangon 200-ért. És akkor nincs is olyan komoly obid (de mire kell?), se külső vakud.


Melyikre van pénz?


Ha az elsőre, akkor küldhetek neked is képeket, amiket csináltam vele és minden tulajdonságát elmondhatom a gépnek. Pl. full manuális beállítási lehetőség, tekertyű a hátulján, amin pillanat alatt be tudod állítani a rekeszt, a záridőt és az ISO értéket... változtatható fényerejű vaku, baromira jó obi rajzolat kompaktok között és alacsony zajszint... stb...stb


Ha a másodikra is futja, akkor elég hosszú lenne elmondani, hogy mire van szükséged.. főleg, hogy ott már sok változós a képlet pl. csak az obiknál...

2011. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és makrózni is úgy tud, hogy a bogarat közben szétnyomom a frontlencsével.
2011. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!