Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most kaptam meg a negyedik mp...

Most kaptam meg a negyedik mp lejátszómat. (Az összes többi valahogy mindig elromlott. ) És felmerült egy kis probléma. Mit jelent ez? (lent)

Figyelt kérdés
Mégpedig az, hogy a használati utasításba az van írva "Az akkumulátorok csak korlátozott számú alkalommal tölthetőek újra." Kicsit megijedtem. Ez most azt jelenti hogy megvettem és mondjuk csak 10-szer tölthetem fel? Előzőt minden nap feltettem gépre hogy lejátszam róla azenéket és közben ugye töltött is. Ezt most nem értem... :/
2011. febr. 23. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nem...de nem örökélerü,inkább ezt jelenti...
2011. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tízszer, de az élettartamuk nem végtelen. Általában olyan 500-2000 újratöltést szoktak bírni (minőségtől függően akár többet, de lehet, kevesebbet ha valami ócska aksi van benne).


Egyébként egyik akkumulátornak sem tesz jót, ha folyamatosan töltögeted. Ha a gépen zenét akarsz hallgatni, szerezz be egy pendrive-ot, ha merevlemezen nem fér el a zene.


MP3 lejátszó arra van, hogy azon hallgasd a zenét, és csak akkor töltsd fel, ha muszáj. Így sokkalta hosszabb lesz az akkumulátor élettartama (ez egyébként mindegyik fajtára igaz.)

2011. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

valamikor vettem egy beépitett akus mp4 játszót. azóta megfogadtam nem veszek beépitett akkus terméket. csak olyat ami kűlön tölthető elemmel megy. azt könnyű cserélni. igaz nem pótoltam az mp4 játszót még mp3 ra sem. igaz nem is hallgattam rajt egyszersem mp4 fájlot.


mert ha utközben lemerült, eltehettem a fenébe a lejátszót.

2011. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor ezekszerint lehetséges hogy az előzőek is ezért romlottak el? Hát ezt nem tudtam hogy gépen nem lehet hallgatni, de hát most csalódtam mert elég nagy hülyeségnek tartom... Na mindegy. :)
2011. febr. 23. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért tartod hülyeségnek?


Az akkumulátornak nem tesz jót, ha kicsit lemerül, majd rátöltesz, aztán ezt csinálod folyamatosan. Ha a gépre teszed, akkor töltődik :)

2011. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, úgy értem hogy most összegyűjtöm a kedvenc számaimat és nem tudom összegyűjtve hallgatni őket, vagy mittumén elmegyek egy haveromhoz és akkor nem tehetem föl vagy mi? Egyébként meg nem tudom mikor fog lemerülni, és tök sz*r hogy hallgatom út közben, azt lemerül. Attól ideggörcsöt kapok. :D És ha mondjuk elb*szódik az akksi, akkor ki lehet cseréltetni? :)
2011. febr. 24. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha beépített, akkor nem.


Garanciára nem hiszem, kivéve, ha már be se tudod kapcsolni.


De ha zenét akarsz hordozni, ruházz be egy pendrivera, az sokkalta jobb ilyen célra, és azért nem is drága már.

2011. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! :)
2011. márc. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!