Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tapasztalat Marshall MG100DFX...

Tapasztalat Marshall MG100DFX erősítővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megtetszett nekem ez a típusú gitárkombó, de nem tudok róla túl sokat. Ha valakinek van ilyen, írna róla pár szót pro és kontra? Az érdekel, hogy nagyobb hangerőn mennyire gerjed esetleg, mekkora az alapzaja, koncertre alkalmas-e, milyen a hangja, ilyesmi.

Előre is köszönöm.


2011. febr. 23. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen zenére kell?

Nekem volt a fej változat (többszázezres fullcső fejek után, megszorítások miatt, szóval tudom milyen a jó hang), szerintem kifejezetten jó az áráért.

Igazából a blueserek, lájtosabb rokkerek nem nagyon szokták szeretni, de szerintem keményebb zenére kifejezetten jó, karcolós hangja van.

Persze lehet, hogy az 1x12-es kombó magában elég vékony, konkrétan azzal nincsen tapasztalatom...

2011. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!