Érdemes egy néhány ezer forintos gyerekszintetizátort elvinni megcsináltatni? Kihez kell vinni?

Figyelt kérdés
Ez egy REdbos márkájú kis gyerek szintetizátor, olyan közepesen komoly. Szóval vannak rajta programok, tanulóprogram, különböző hangszínek. Használtan vettem 2000 Ft-ért, de sajnos elromlott. Kihez kellene vinnem megcsináltani, egyáltalán vannak még olyan emberek, akik ilyesmivel foglalkoznak? Egyáltalán érdemes vele foglalkozni, vagy többe kerül majd a leves, mint a hús?
2009. febr. 17. 12:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Redbox a márka, elírtam..
2009. febr. 17. 13:28
 2/3 anonim ***** válasza:

TV-szerelőhöz elviheted, ha bevállalja, meg kell kérdezni telefonon. Vagy aki foglalkozik video, DVD stb. javításokkal. Valamikor én is üzemeltettem ilyen szervizműhelyt, engem is megkerestek ezzel-azzal. Szakmába simán belefér. Ha egyszerűbb baja van, amihez nem kell alkatrész, vagy csak minimális és nem kell vele sokat kínlódni, időt tölteni 1-2 ezer forintért már megérheti foglalkozni vele. Gyakori például valamilyen egyszerűbb, áramellátási probléma, szakadás stb., de valóban lehet olyan baja is, hgy kuka.


Kérhetsz előzetes árajánlatot, kikötheted azt is, hogy ingyenes árajánlatot kérsz, nehogy vizsgálati díjat számlázzon le érte.


Egy gyors belenézésért én sem szoktam pénzt kérni, illetve én is szeretem előre tisztázni a dolgokat.

2009. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet. Akkor azért egy próbát megér. :-)
2009. febr. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!