Miért mennek ilyen hamar tönkre a fülhallgatóim?

Figyelt kérdés

Általában 2 havonta veszünk újat,ami azért sz*r,mert a Media Marktban ez a fajta 6000 Ft és sokszor nincs is olyan színben,amiben én akarom,szóval még rendeli is kell.Ha jól tudom,akkor a márkája SONY és ilyen swarovski szerű kő van benne.

Lehet,hogy az a gond,hogy az iPod nanohoz használom?Mert annak a fülesét nem szerettem,ezért erre váltottam...

Mi lehet a gond?


2011. márc. 1. 22:02
 1/3 anonim válasza:
Válts márkát.Vegyél Pioneer-agybadugósat,vagy Sennheiser-t,esetleg AKG-t.Építs hozzá egy erősítőt is és mehet a zenehallgatás.:)
2011. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Panda Péter ***** válasza:
ráadásul a gagyi fülesek kábele jóval hamarabb törik meg, ami a fülhallgatók meghibásodásának nagy részét okozza. az olcsóbb sennheisereket ajánlom, nagyobb PC boltokban is vásárolhatsz.
2011. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem mindig minden fülhallgatóm tönkre ment.

Aztán találtam egy 1000 FT-os Philipset.

Jobb is, hangosabb is és fél évig bírja.

Úgyhogy elötte a fülhallgatóim max 2-3 hetet(!) bírtak.

2011. márc. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!