Mi lehet az oka és mi a megoldás? Pentium 4 számitógépem van többször előfordult, hogy nem veszi fel az áramot és ezért nem tudtam elindítani.

Figyelt kérdés
A vezeték tökéletes nincs megtörve a gép nem lett elmozdítva esti kikapcsolás problémamentes számitógéphez ajánlott hossabbitót használok.Többször előfordult,hogy este kikapcsoltam nem volt probléma reggel viszont nem vette fel az áramot a gép annak ellenére,hogy áram alatt volt bekapcsoláskor nem világítottak azok a kis lámpák amik máskor üzemelés alatt világítottak.Többször előfordult ez és akkor kihúztam minden majd újra indítottam.Legutóbb 1napig nem sikerült elindítani majd amikor elindult kiirta,hogy rendszerhiba végül a harmadik ujrainditás után újra sikerült használhatóvá tenni. Mi lehet az oka és mi a megoldás, hogy többet ne forduljon elő?
2011. márc. 3. 10:59
 1/2 Lelemény válasza:

Szia!

Őszintén mondom egy összetett probléma lehet a gépeddel, én 2 dologra tippelnék elsősorban, vagy a tápegységed, vagy az alaplapod rendetlenkedik, amennyiben nem vagy járatos a szerelésében, akkor mindenképp keress olyan valakit aki ilyennel foglalkozik, és mond el neki a tapasztaltakat.

Jótanács:

Ja és ne egy sutyó tizenéves diák legyen az, mert azok sokszor kontárkodnak, tudom mert sokszor hoznak utána hozzám is gépet,hogy most volt szerelőnél, de mégse jó!

Üdv.: Lelemény

2011. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az elotem iro jol mondja az is lehet de ha nem ertesz hoza akor ne piszkald mert egy vilanyszerelo kene ugy hogy szetszedi a gepet es megneze hogy hol vesziti el az aramot vagy csak az egyik kis cinezes megvalt vagy szarul erintkezik egy drot de eszt tenyleg olyan csinalja aki ert hozza mar nekem is volt mondjuk igaz hogy mar eleg oreg volt a gepem azota mar sokal ujabb van de ezek lehetnek a hibak mert nekem a szerelo mondta
2013. aug. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!