Milyen egy jó tv tuneres monitort? Ajánlanátok egyet?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet és én nem értek ilyenekhez.tv nézésre is szeretném használni(kábeltv)mivel tvre is használnám igy jó lenne ha nagyobbacska lenne

lehetőleg 100e Ft alatt

köszönöm


2011. márc. 5. 10:45
 1/3 homo ludensz ***** válasza:
Nézd minden cigány a maga lovát dicséri,nekem egy LG tv-monitorom van úgy 2 éve 22"-os adtak hozzá távirányítót. Rá van kötve a PC, a kábeltévé és egy beltéri ami a műholdas adásokat eteti vele. Ez scart csatlakozóval van hozzá csatlakoztatva. A távirányítóval választom ki hogy mire használom és le okézom s akkor vagy pc-zek vagy tv.-zek. Még nem volt vele semmi problémám. Most nem tudom mennyiért adják de olcsóbb mint mikor én vettem a biztos.Alul benne van két hangszóró ebben is de már sokféle van szinte minden márka kapható.
2011. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Találtam egy nekem nagyon tetszetős tv,monitort.és ugye mivel monitorra egyántalán nem használnám,csak tvnézésre(meg ps3).olvasgatam hogy mpeg4es és az kell hogy tudjak nézni tv-t ugye(kábel tévénk van és ha jól emlékszek azon belül t-home vagy valami hasonló)
2011. márc. 5. 14:14
 3/3 homo ludensz ***** válasza:
Akkor igazából nem világos a számomra hogy miért nem csak tv.-t veszel hiszen monitorként nem akarod használni. Lehet kapni már szinte minden képernyőméretben és mp.4-el is.Azt amiről én írtam tv. tunerrel lehetett kapni s pc. monitorként használom.Nekem is t-home kábeltévém van és az is rá van kötve. Az analóg kábel tv.-t oda osztod ahová akarod az iptv.-t már nem.
2011. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!