Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MP351KRF LAZER tipusú MP4-es...

MP351KRF LAZER tipusú MP4-es lejátszón minden működik kivéve a film lejátszás sokféle formátumot kipróbáltam telepítő lemeze is van mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A telepítő lemezen gondolom van konvertáló program, azt használd.

Ha azzal nem megy, mert nem fogadja a bemenő formátumot, akkor keress másik konvertálót, van sok...

2011. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nemcsak a formátum számit, hanem a felbontás is! Esetleg nézd meg, hogy mekkora az ajánlott videoképméret
2011. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Te lejátszód a "Rockchip" konvertálóval készített videofájlokat képes kizárólagosan lejátszani. A progi a telepítő cd-den van rajta (valószínűleg). Amikor telepíted, azt a verziót keresd, amelyik a kijelződdel ( 1 coll, 1. 1/2coll, 2coll stb.)megegyezik, ja és az op. rendszerrel(WIN 98, XP), a többit ne is erőltesd (Vista, Win7). Mivel ez egy elég régi konvertáló, előfordulhat, hogy az SP2-es, SP3-as verziójú XP- vel sem fog működni. Néhány éve én ezzel sokat szenvedtem, mert a lányomnak is van egy hasonló MP4 lejátszója. Úgy sikerült a fájlok konvertálása, hogy felraktam egy kis gépre(P3-as) az XP- t, és semmi "szervízpakk"- ot, és onnantól kezdve rögtön működött is. Ha nem találod az eredeti telepítő CD- t, akkor sincs semmi vész, mert le tudod tölteni a net- ről a Rockchip- et!... Jó szórakozást!
2011. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!