A HDD media player-t RCA kábellel lehet a TV-hez csatlakoztatni? (és van belső memóriája, ha van mennyi? Felvenni lehet vele? )

Figyelt kérdés
Köszi!
2011. márc. 8. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt csak pontos típus ismeretében lehet megmondani.

Az enyémen (már eladtam) volt RCA, HDMI és VGA kimenet is. De láttam már olyat is, amin EURO-SCART (is) volt. Sőt vannak DVI kimenetesek is. Belső memória alatt mit értesz? Van amelyikben belül van hely HDD-nek, akkor oda lehet felvenni, ha a készülék tud felvenni. Nem minden player tud, hiszen a neve is az: lejátszó. Vagyis beszerzed valahonnan a filmeket, rámásolod a HDD-re, az meg lejátssza. Vannak HDD recorderek is, van amelyikben TV tuner is van. Megint a pontos típus számít. Általános kérdésre csak általános választ lehet adni.

2011. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok,jó a válasz,mert pontos típust még nem tudok.

Ezt nézegettem: [link]


Az adatainál ezek mik?

Maximum Capacity 160 GB Gigabyte

Operációs rendszer Windows, Mac


Miért, kell rá windows,vagy mi?

Nem olyan ez,mit a DVD lejátszó?

Bedugom a pentdrive-ot és lejátsza afilmet a TV-n.

Nem?

2011. márc. 8. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
KB annyit tud mint egy divx-es dvd lejátszó,csak éppen nem tudsz dvd lemezt lejátszani vele.Ebben még nincs merevlemez és ha veszel bele,maximum 160GB-os lehet.Felvenni nem tud.
2011. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 8. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!