Ipad 2, Macbook Pro vagy iMac? Te melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Összejött a pénz, viszont nem tudom még eldönteni most melyiket érdemes. Szívem szerint iMacet vennék, de azokat hamarosan frissítik (május körül), azt meg meg kéne várni de nem akarom. Az MBP magába meg nem elég, hogy lecseréljem rá az asztali konfigom, pedig ha a jelenlegi gépem eltudnám adni kb. össze is jönne az ár egy 32gb wifis ipad 2-re...
2011. márc. 8. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni, bár attól is függ, hogy milyen MBP-t akarsz venni. Ha nem 13 colost, akkor egyértelműen MBP. Én most MBP-n és Airen gondolodom.

Ipad laptop mellé tök felesleges, én mindenképp egy 15 colos MBP-t vennék.

2011. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem van I4em meg egy MBP-m is! ha nem fontos a hordoszhatoság akkor egyértelmű hogy IMac! Az ipad 2 sem rossz választás, de inkább egy MBP 15/17 es
2011. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ipad 2
2011. márc. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem 1 éve van kb MBP-m, és soha nem gondolkodtam, hogyinkább iMac kellene, vagy iPad. Sztem az iPad csak egy nagy iTouch vagy Iphone. Nem látok benne semmi extrát. A MBP-n ugyanúgy az iMacen dolgozni lehet, de ha már dolgozok, akkor jobb, ha magammal tudom cipelni, szóval MBP.

Emellé vettem magamnak egy iPhonet, hogy kéynelmesen tudjak syncelni is.

Szóval van egy iPhoneom és egy iMacem, sztem jó pár évig nme lesz se több, se kevesebb, se másabb, ez így pont jó :)

2011. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!