Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fontos! Ajándékba lenne iPad...

Fontos! Ajándékba lenne iPad 2 Wifi+3G Amerikából. Ha pl. az at&t-től rendelem, függetlenül érkezik? Lehet utána jailbreak-kel függetleníteni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Hogy rendeled az at-and-t -től??? Ez egy szolgáltató, aki csak hűségnyilatkozattal adja ki a készülékeket a kezei közül. Kérdem én, hogy melyik amerikai állampolgár nevére, lakcimére fogod venni a tabletet, továbbá ki fogja neked a havi tarifákat fizetni, kint, Amerikában?? Továbbá vám + IMEI szám, amellyel komolyabb bajba is kerülhetsz. Gondolkozzatok már, ne csak az almát lássátok a hátlapon b+.
2011. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
valszeg nem függetlenül érkezik, mert az at&t egy usa-beli mobilszolgáltató. ha itthon telenoros telefont veszel akkor sem függetlent kapsz.(tudom hogy az ipad nem telefon) a jailbreak pedig tudtommal nem a függetlenítést eredményezi, hanem azt, hogy tört, nem eredeti, megvásárolt játékokat, programokat is rakhatsz rá :-)
2011. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: kiérdemeltél egy negatívot, ugyanis nem látod gondolkozol nagyban. Kint él egy rokonom. Amúgy meg teljesen mindegy, lehetne vörájzontól is rendelni. Szerintem nem csak előfizetéssel lehet rendelni.

2.-nak üzenem, hogy szerintem a jailbreak kifüggetleníti, iphonenal is boldogul.


Várok még válaszokat!

2011. márc. 15. 21:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Does no matter Verizone or AT&T. The machine will be locked to the service provider.

Completly same if you pay for cash.

Jailbreak and network unlocking are completly different things.

2011. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
oki, ha te mondod...
2011. márc. 15. 21:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mindjárt én kérek elnézést, hogy tudatlanságod mellé még elkeseredett bunkoság is társul. Legyél tájékozott és akkor nem teszel fel ilyen kérdést, vagy a normális, igaz válaszokat nem pontozod le.
2011. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
már bocs, de nem azért kérdeztem, hogy lepontozzak valakit. ha normális hangnemen válaszoltál volna, akkor nem lett volna semmi következménye.
2011. márc. 16. 10:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyik "kissé" gazdag ismerősöm is Amerikai látogatás során egy iPad 2-vel jött haza, az is mobilszolgáltató függő volt(mármint az iPad 2), és későb tett rá JailBreak-et, amivel függetlenítődött.Állítólag van ilyen JailBreak, ami függetlenít, de van olyan is, ami csak JailBreak-el, de nem függetlenít.Szerintem kérdezd meg a MacWorld-öt, ők szerintem tudják.
2011. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves utolsó válaszoló!


azóta utánanéztem: [link]

és telefonáltam is

először is: a jailbreak függetlenít némely progival (nem a Cydia, hanem onnan letöltött progival)

másodszor: az at&t-s iPad független gyárilag

2011. márc. 17. 18:16
 10/15 anonim válasza:

na akkor tisztázzunk szerintem pár dolgot.

az első válaszadónak üzenem, hogy ha láma vagy és nem értesz hozzá akkor inkább ne is válaszolj. Meg mégis mi az h "ne csak az almát lásd a hátoldalán" ???? ez hogy jön ide? Minden külföldről rendelt iPad független! A másik ez a függetlenítés, jailbreak kérdés. Ahhoz, hogy független legyen, mindenképp jailbreakelni kell, de nem tudsz minden verziót függetleníteni. Mondhatni a Függt. feltétele a JB. csak ugy elmondtam.

2011. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!