Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudok jó minőségben...

Diley97 kérdése:

Hogy tudok jó minőségben lefényképezni egy adott weblapot?

Figyelt kérdés
Tudom, van egy billentyű kombináció, csak konkrétan ezt szeretném megtudni, hogy mi az.ne nézzetek bolondnak. eszembe jutott, hogy telóval fotózzak, de annak nem jó a minősége. és olyan sokszor látom az "kivágásokat"... =//
2011. márc. 17. 21:12
 1/7 anonim válasza:
58%
print screen billentyűt megnyomod, paintbe bemész, oda bemásolod lemented jpg-ként és voálá!:)
2011. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fájl.

Nyomtatás.

A nyomtatók közül válaszd: Microsoft Office Documentum Writer

Kattints az Ok gombra.

Feldob egy "Mentés másként ablakot ahol .tif vagy .tiff formátumban mentheted avová szeretnéd.


[link]

2011. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elsőt kiegészítve: a billentyűzeten print screen a gomb felirata, vagy "PrtScr"


Ha nem a teljes képernyő képe kell, hanem csak az éppen aktív ablaké, akkor alt+prtscr

2011. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21:23 és ha nincs olyan printere?

A tiff meg felesleges, ehhez nem túl hasznos formátum. Jó nagy a mérete, se webre, se levélben küldéshez nem jó.


JPG, GIF, PNG

2011. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én a "PRTSC SYSRQ" billentyűt szoktam használni.

innen pedig paintba, vagy gimpbe CTRL+V.

2011. márc. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van egy nagyon ügyes, ingyenes progi, amivel az egész weblapot végiggörgetve is lementheted (sok egyéb mellett) a FastStone Capture ! A szoftverbázison is fent van!
2011. márc. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!