Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Helyettesíthető más univerzáli...

Helyettesíthető más univerzális kapcsolóval is?

Figyelt kérdés
LG ld350-es lcd tv-met szeretném "okosítani" azaz beállítani hogy mpeg4-et is tudjon lejátszani usb-ről,és mindenhol csak Meliconi fully 8 tipusú távkapcsolót írtak, de sehol nem találok olyan boltot ahol postán küldi és nem futár hozza(1 kapcsolóért ne jöjönn futár).Használtan nem találtam, media markt-ra írták hogy ott szokott lenni, de én nem jutok el oda. Az érdekelne hogy más típusú univerzális kapcsolóval is megoldható ez?
2011. márc. 18. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

nem értem az összefüggést, egy új kapcsolótól hogy fog a TV mpeg4-et lejátszani? Ez legkevésbé a távirányító érdeme.

Ha univerzális távirányító kell a Logitech Harmony sorozatát ajánlom, elég komoly ketyerék, a futárral meg ne legyen bajod, néha postávol együtt olcsóbb mint máshol a boltban főleg a Media Markt-ban

2011. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szervíz menüt lehet vele előcsalogatni és ott beállítani. egyébkéntköszi a tippet. :)
2011. márc. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!