Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Acer Aspire laptopom van, fél...

Acer Aspire laptopom van, fél éves, és nem tudom hogy lehet a webkamerájával fényképezni. Működik, ha chatelek, meg minden. Mi lehet a baj, egy program szükséges hozzá, vagy elállítottam valamit?

Figyelt kérdés
Esetleg egy program kell hozzá, vagy ilyesmi, fogalmam sincs, nem vagyok egy szakértő... Kérlek aki tudna segíteni válaszoljon, eléggé fontos lenne.
2011. márc. 18. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
windows movie makerrel vagy a manycam programmal is tudsz képet csinálni
2011. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem is ez a problémám. és ezen a programon belül merre? mert csak a videó felvételt találom ...
2011. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mármint melyik program?

Ha a manycam-ra gondolsz akkor, a Sources fülre kattints, utána bal oldalt a Snapshot images-re, és ezután megjelenik a webkamera kép alatt egy pici ikon, és a Snapshot felirat ezzel tudsz...

2011. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
movie makerrre gondoltam. mert a videó felvétel meg van, csak a fotó-s része nincs.
2011. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
op. rendszered?
2011. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
win7
2011. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok! a manycam szerintem nagyonjó, köszönöm a segítséget.:)
2011. márc. 28. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!