Booschow kérdése:

Van egy régi Sony F245R típusú erősítőm és az a baj, hogy ha bekapcsolom, akkor a relé kattan, de utána a hangfalakból olyan hang jön, mintha zárlatos lenne, de nagyon hangos (nincs az erősítőre kötve semmi, csak a hangfal). Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Annyit tennék még hozzá, hogy korábban már csinált ilyet, de akkor ha átkapcsoltam (pl:tape- tuner), akkor megszűnt, most pedig nem. Az erősítő tetejét leszedtem, nem látok semmi szembetűnő hibát, valamint se fűst, se pedig más oda nem illő szag nem érezhető benne. Az elektronikához nem igazán értek, de nem érzem magam egy béna gyereknek, csak nem tudom milyen irányba induljak el!?
2011. márc. 19. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs földelés
2011. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az előbb elfelejtettem írni, de a hangerő gomb sem használ, hiába halkítom le, akkor is ugyanazt a hangos búgást csinálja, de megpróbálom a földeléses dolgot, de csak holnap, mert ha mégsem az, a szomszédok kiugranak az ablakon.
2011. márc. 19. 19:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem földelés, a gond, kipróbáltam, de azért köszi
2011. márc. 21. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!