Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan adapter, ami...

Létezik olyan adapter, ami 3db,3,5 mm-es jacket alakít át egy digitális optikai (TOSLINK) csatlakozóvá?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Logitech X-530-as, 5.1-es hangrendszert. A Realtek hangkártyám még a 7.1-et is elbírná, tehát megy rendesen, 3db mini jack-el van összedugva a rendszer a géppel. Az LG 32LD650 tévémen azonban csak egy digitális optikai audió (TOSLINK) kimenet van.

Szeretném a tévén a filmeket 5.1-ben nézni, ezért kéne egy olyan átalakító, ami ezt a 3db jacket egy TOSLINK-ké alakítja át. Hol lehet kapni ilyet? Egyáltalán van?

Már számtalan helyen láttam olyat, ami 1db jacket alakít át 1db TOSLINK-ké, de nekem nem olyan kell...

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!


2011. márc. 20. 14:55
 1/2 A kérdező kommentje:

Találtam egyet, vajon ez lenne az?

Itt a link:

[link]

2011. márc. 20. 15:16
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a fordítottja annak ami neked kellene, itt bemenet az optika, nem kimenet..


1.input:SPDIF1, SPDIF2, coaxial, stereo AUX

2.output:CEN,SW,FL,FR,SL,SR, USB

2011. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!