USB bemenettel rendelkező Samsung TV-m van, de nem képes filmet lejátszani az USB bemeneten keresztül de miért?

Figyelt kérdés

csatlakoztatom a pendrive-t, felismeri, elkezdi lejátszani, kb 5 másodperc és leáll: "a formátum nem játszható le"

A pendrive jó, próbáltam másik file-okat azokkal ugyan ez a helyzet (mindegyik filmnél 1 adott időben csinálja: valameiknél 5mp után, másiknál 8 mp után)

Hogyha leállítom a filmet(pause) mondjuk 3mp-nél és újra rámegyek a play-re akkor akkor tudom tovább nézni megint addig az adott ideig, de aztán leállítja a hibaüzenettel újból, hogyha nem csinálgatom ezt továbbra is...


2011. márc. 20. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az,hogy USB-s még nem jelenti azt automatikusan,hogy filmet is lejátszik. Fényképet és zenét játszik csak!
2011. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
filmet enyém se játszik le, bár nekem LG van. képet zenét igen. én is csalódtam, mert azt hittem, hogy minden frankó lesz és pendriveról majd lejátszok mindent meg a monitorTV-ről de nem.. és mondjuk nekem az volt a célom, hogy ne foglaljon külön helyet még egy dvd lejátszó mert már tele volt az asztal. aztán vettem egy dvd lejátszót hdmi csati, usb, 1080p, divx hd, falra szerelhető. na és teljesen király, mert a falon foglalhatja a helyet bár ott se sokat meg nagyon vékony és szinte olyan mintha falba lehetne építeni. de még tudok neked ajánlani egy mini dvd lejátszót usb-set: [link]
2011. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja a falra szerelhető az ez: [link]
2011. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!