Szükséges a tanuláshoz? Vegyek notebookot?

Figyelt kérdés
Sziasztok most fogok 9. osztályba menni és hallottam hogy gimnáziumban számítástechnikához (programozás stb.) kell egy normális számítógép.mert van egy asztali gépem is de nagyon lassú meg nem nyit meg programokat stb.
2011. ápr. 1. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 11.-es, és fölvilágosítalak. A gimnázium eg hatalmas lóf.asz ahhoz képest, amiket mondanak róla. NINCS olyan, hogy számítástechnika. Egyszerűen nincs. Tudod, mi van? Heti 1 informatika óra, ahol mindenki vagy csézik, vagy faszbúkozik. A tanár próbálja mondani néha, mit csináljunk(néha látszik, hogy fogalma sincs róla, mi is a helyzet). Bár mit is várnánk heti egy órától?

Programozás? Na, ne röhögtess...valaki egy fájlt lemásolni is nehezen képes, nem hogy programozni.

Akkora baromság, hogy a sok hülye ember mondogatja, hogy "aa gimnázium, aaz valamii, az a fasza hely", közben pedig marhára nem így van. (A szakközepes ismerősöméknél sokkal jobb a helyzet, vannak infóórák, és sokkal könnyebb nekik ötösnek lenni, mint nálunk.)

Tehát nem kell hozzá...

2011. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát valóban, én szakközepes vagyok, heit 10 infóval amiből kb 4 játék vagy netezéssel megy el, amúgymeg programozáshoz mértkéne normális számítógép ? nem fogsz te első évedben - első 4 évedben olyan programot írni ami nefutna el egy régi gépen
2011. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy az első írja.

Teljesen felesleges.

Majd ha egyetemre mész lényegesen fontosabb lesz, gimihez abszolút nem szükséges.

2011. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
felesleges
2011. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!