Ipoddal lenne problémám: Miért törli le a dalokat az iTunes-ból?

Figyelt kérdés

Igen, szinkronizáltam. Picit zavaros az egész itunes úgy ahogy van. Ugyebár van a főmenü rész "library" néven, oda be kell másolni az összes zenét, ami a gépemen van, és azt pipálom ki, amit rá akarok tenni az ipodra, majd szinkronizálok, és akkor azok bekerülnek a devices/ipodom neve/music részbe.

Ennek elvileg így kell működnie? Mert nálam nem így van.

Ha behúzok a library-ba egy albumot, tökmindegy, hogy ki van-e pipálva, ha szinkronizálok, ráteszi az ipodomra, és amikor a library-ban megnézem a listát, ott is össze-vissza vannak kipipálva a zenék, úgy, hogy én hozzá sem nyúltam, szóval ezzel a pipálásos dologgal nem foglalkoztam, viszont az van, hogy amikor szinkronizálok, meg töltök meg ilyesmik, minden egyes alkalommal törlődik valami az ipodomról, van, hogy több zene is, de általában azok, amiket nemrég tettem rá. Ez miért van? És egyáltalán nem függ össze azzal, hogy melyiket pipáltam ki és melyiket nem...


2011. ápr. 6. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Sosem értettem,hogy miért használnak az emberek iTunest, ha egyszer van torrent és letöltés is a világon :)
2011. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
te miről beszélsz? :D az itunes egy zenelejátszó, ahol az ipodra lehet rátenni a zenéket.
2011. ápr. 8. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!