Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől zúghat a Speed Link...

Mitől zúghat a Speed Link Dynamic Xl típusú hangfalam?

Figyelt kérdés
Január közepén vettem egy új Speed Link Dynamic Xl tipusu hangfalat,és amióta be kötöttem mindent állandoan zúg,kikapcsolt és bekapcsolt állapotban is,meg akkor is amikor zenét hallgatok !
2009. febr. 28. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy hívják a megoldást, hogy földhurok leválasztó.... Ha van ehhez a rendszerhez kötve antenna valahol (pl egy sz.gép, video, tévé, hézimozi-akármi) nézd meg: Húzd ki az antennát, miközben búg! Ha abbahagyja, akkor antenna-földhurok leválasztó kell (2700 Ft egy antenna boltban) ha nem, akkor egyenként ki kell húzni a dolgokat, mi okozza, de én legelőször azzal próbálkoznék, hogy egy közös konnektorra dugnám az összes holmit.
2009. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kikapcsolt állapotban is? ...úgy érted készenléti módban?

mert akkor valószínű hogy a hálózati trafó zúg, de ez garanciális hiba! Vidd el a szervízbe.

2009. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!