Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek működne a MinDigTV...

Szerintetek működne a MinDigTV digitális TV vevő a régi gépemen? (Lennt)

Figyelt kérdés

Ma láttam meg az Euronics újságban, hogy lehet kapni ilyen "MinDigTV MPEG2 és MPEG4 digitális TV vevőt" amit rá lehet kötni gépre és úgy tudok tv-zni. Egy ilyen USB akármi van hozzá, egy kapcsoló és egy távirányító.


Van egy régi gépem (kb 10 éves) amit nem használok már, csak úgy itt van. Pontos adatokat nem tudok írni róla, de: Eternity (XP) operációs rendszer van rajta, 38.8Gb Winchester (de csak az op rendszer van rajta, azon kívül semmi) és azt hiszem 128Mb RAM.


Szerintetek működne rajta ez a cucc ?!?!?!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 7. 19:19
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha a sencor sdb-201t-re gondolsz, akkor a hivatalos gépigénye a gyártó szerint:

PC: Pentium 4 vagy újabb, USB 2.0 port, minimum 512 MB-os, DirectX 9.0, 1GB lemezterület, CD-ROM, Windows vagy Linux XP/Vista/7

2011. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Nem 201t hanem 501t...
2011. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Akkor nem jó a régi géphez. :(

És azt nem tudod, véletlenül, hogy ha laptopon használom, akkor közben tudok-e mást csinálni gépen?!

Olyan ablakban nyílik meg a TV mint például a Media Player??

2011. ápr. 7. 20:15
 4/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Valami célszoftvert biztosan adnak hozzá, és azt ugyanúgy lehet kezelni, mint bármilyen programot (tálcára rakni, méretet változtatni, stb.)

Én egy külső tuneren nézem/rögzítem a tv-t, bal fölső sarokban kicsiben fixen a kép, egyébként dolgozok a gépen.

A lejátszás nem annyira terheli a gépet, mint a felvétel, vagyis ha nem régi laptopod van, mellette biztosan lehet mást is csinálni.

Én még megérdeklődném-kipróbálnám, hogy milyenek a vételi viszonyok a környékeden, főleg ezzel a kis botanntennával. Lehet nem sokat fogsz vele rendes antenna nélkül.

2011. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem a MinDig TV honlapján a lefedettséget. Annyira pontosan nézi, hogy még a házszámot is kérdezte. És azt írta, hogy van lefedettség.


Köszi a segítséget! :)

2011. ápr. 7. 20:45
 6/6 legendavagyok01 ***** válasza:
A lefedettséget általában normál antennához adják. Azért sok sikert, és ne keseredj el, ha elsőre nincs kép, meg kell találni a legjobb helyet az antenna mozgatásával.
2011. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!