Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mindeki véleményére lennék...

Mindeki véleményére lennék kiváncs hogy a Sencor márka milyen? A Sencor Dvd lejátszót vagy hordozható Dvd-t megmerjem venni vagy keresek másik gyártót? Melyik a legjobb gyártó a Dvd lejátszó vagy hordozható dvd terén?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó márka!Nekünk is SENCOR DVD lejátszónk van, és kitűnően szolgálja célját, én csak ajánlani tudom!Testvéremnek meg SENCOR MP3 lejátszója van, aranyos, pici, és elég jó lejátszó, szóval lényegében az egész SENCOR egy jó márka!
2011. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem van egy sencor porszívóm, már 6 éve használom. Nagyon megbízható és kimagaslóan jó a szívóteljesítménye főleg a ma kapható porszívókhoz képest.
2021. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!