CANON vs. NIKON. Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb fényképezőgép márka?

Hogyan válasszak?


2011. ápr. 8. 17:25
 1/5 anonim válasza:

itt nem fogsz dűlőre jutni:) a Nikonosok azt fogják javasolni, a Canonosok pedig azt. Én utóbbi vagyok, azt mondom, Canont vegyél, tükörreflexeset.

Amúgy hasonló a kettő, megbízhatóságban, funkciókban, kezelhetőségben egyaránt, csak a szimpátia dönt:)

2011. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha így teszed fel a kérdést, és nem vagy márkafanatikus, akkor mindegy. Hasonló képességű szetteket mindkettőből össze lehet állítani. A használtpiacon is gazdagon jelen vannak a kiegészítők mindkettőhöz.
2011. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat :)

Igazából elég kezdő vagyok ebben a témában de nagyon szeretek fényképezni viszont egy nagyon modern gép túl drága lenne. Tudtok jó típusokat mondani hogy melyiket lenne érdemes beszerezni egy kezdőnek?

2011. ápr. 8. 20:35
 4/5 anonim válasza:
az attól függ, mit akarsz vele csinálni. ha érdekel a fotózás technikája, manuális beállításokat akarsz használni, kísérletezni, akkor mindenképp célszerű beruháznod egy tükörreflexes gépre. Ha kattintgatni szeretnél akkor elég egy jobb kompakt vagy egy bridge gép. szerintem nyugodtan menj be egy fotósboltba, ha elmondod az igényeidet, fognak segíteni, akár ki is próbálhatsz egy-egy darabot.
2011. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. ápr. 10. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!