Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » NIKON D5000 alkalmas saját...

NIKON D5000 alkalmas saját kisfilmek készítéshez? És milyen Manuál Fókuszos objektíveket ajánlotok hozzá amit jól lehet alkalmazni videózásánál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez alapvetően nem egy kamera, de HD felbontásban tud videót felvenni. Az én meglátásom szerint a dupla kit-hez adják az 55-200-as obit azzal nagyon jó videót lehet készíteni, mert nagy az átfogása, de ez csak az én véleményem, biztosan vannak itt okosabbak is, meg "még okosabbak".


Üdv: Péter

2011. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én inkább canonban gondolkodnék, ha videózni, kellene!

Mondjuk 550D és régi M42 -es nagy fényerejű objektívek.

~35,50,135mm ~F1.4-F2.8

2011. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondom ezt úgy, hogy D90 -em van :)
2011. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
alapvetően nem egy kamera, hanem annál brutálisabban jobb képminőséget adó dolog! Így van! Szal a 100K-s kamerák kora lejárt. 6x5mm-es CCD érzékelő semmit sem ér egy APS-C méretűhöz képest. Javaslok zoom obit, fixnél a fényerő lehet nagy, de ha raksz be nagyobb ISO-t akkor ki tudod játszani.
2011. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!