Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Letöltöttem egy 3D-s filmet,...

Letöltöttem egy 3D-s filmet, de valami miatt duplán jelenik meg a film, gondolom ezt valahogy egyesíteni kéne, hogy aztán majd nézhető legyen 3D-s szemüveggel, VLC playerrel játszottam le, van neki valami beállítása? Vagy másik lejátszó kell?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
hát tudod a 3D-s szemüveg azt a dupla képet alakítja 3Dsé.. nemtudom anélkül hogy mi különbség lenne egy 3D-s és egy sima film között
2011. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a lejátszóval van a baj, hanem a tv-vel. Ehhez 3D képes megjelenítő kell.
2011. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem duplán jelenik meg, hanem a két szemednek szánt kép egymás mellett van. Egy megfelelő program (sajnos nem emlékszek a nevére) úgy játssza le, hogy a két képet átalakítja eggyé, hogy meg tudd nézni. Ez azért jó mert ki tudod választani, hogy milyen 3D eszközöd van: különböző színes lencsés szemüvegek, polarizált stb
2011. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Stereoscopic Player


[link]

2011. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak duplán jelenik meg, az baj, az csak 2D. Szerintem rossz lejátszót használsz.
2011. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Közben meglett a megoldás, csak azért írom le, hogy ha valakinek hasonló gondja lenne.

Power DVD 10. ha elindítod vele a filmet és megnyomod a 3D gombot akkor a program összeilleszti a két felet eggyé.

És már élvezhető is a film, egy megfelelő szemüveggel!

2011. ápr. 19. 16:49
 7/9 anonim válasza:
Lenne egy olyan kérdésem hogyha a programmal egyesítem akkor azt olyan formába lementhetem ? Vagy ha nem létezik ilyen program??
2012. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Köszi a választ!
2012. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szívesen
2018. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!