Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Western...

Mi a véleményetek a Western Digitalról külső winyó ügyben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 21:32
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Ha érdekel a véleményem róla, szívesen elmondom. Szervizes vagyok, így van tapasztalatom. A régiek egyenesen kukába valók. A maiak meg mennek egy ideig-óráig. Van ami elmegy 10 évig is, van ami meghal 1 hét alatt. Változó. Igazából abból jön vissza a legtöbb. Mielőtt itt lefikáznának, hogy miért abból jön vissza, leírom, NEM abból megy a legtöbb, hanem samsungból. Viszont samsungból kevesebb jön vissza gariba. Ha szerencséd van, kifogsz egy jót, és semmi baj nincs vele. Ha nincs, akkor egy rosszat fogsz ki, majd fogod a fejed, hogy elvesztek az adataid. Én azt mondom, hogy inkább adj ki érte pár ezer ft-tal többet érte, de vegyél egy samsungot. Persze rád bízom.
2011. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem WD van három éve és még megy, pedig párszor le is esett. Szerintem maga a disc jó, de soha eszedbe ne jusson a WD smartware programot feltenni a gépedre, hacsak nem kell a lemeztitkosítás. Az a progi mindent hazavág...


Mondjuk nekem minden fontos adatom három példányban van (két vinyó + vagy 50 DVD).


Minőségi lehetőség szerintem a WD és a Samsung. Ráadásul eléggé egy árban is vannak.

2011. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért is kérdeztem mert volt régebben egy wd winyóm az hamar meghalt
2011. ápr. 14. 22:21
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Ezért írtam, hogy a régi az kukába való. Az újak már fogjuk rá jók. Nem vagyok elfogult a samsunggal szembe, csak azt írom le, amit tapasztalok napi szinten.
2011. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!