Mi baja van a psp-mnek?

Figyelt kérdés
A hack-en beállítottam (véletlenül) hogy ne a memory sticket mutassa usb csatlakoztatásánál a gép hanem a psp-t,így a gép megjelenített egy csomo .dat meg ilyen fájloat (amik asszem vezérlik a psp t) amikor usb t csatlakoztattam.Ezeket mind letörölktem és miután kikapcsoltam totál halott lett és amikor be akarom kapcsolni csak a zöld led ég.Otthon ezt meg lehet javítani?Ha nem akkor kb. mennyibe kerül?
2011. ápr. 15. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:

öcsém te mekkora loser vagy te úristen :D:D

kitörölted psp rendszerfájljait, hát ez nem gyenge :D

ezt már dobhatod a kukába

2011. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ott vannak a lomtárba amit letöröltél fájlok rakd vissza a psp-re lehet h működni fog. Amúgy h lehet valamit véletlenül le törölni ?
2011. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
oda csak akkor szabad belenyúlni ha moddolni akarod psp-t, pl a hangerőmutató ikonját lecserélni, stb, de azelőtt biztonsági másolatot kell csinálni az egészről, mert ha ott elcseszel valami végleg behal az egész psp...sikerült meggyilkolnod sikeresen :D
2011. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A flash0-ban nyúlkáltál, és töröltél cuccokat?

Ha igen, akkor van egy dizájnos papírnehezéked.

2011. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem konkrétan az egész flash0-át kitörölte :D
2011. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így most mit kell kicserélni a psp-n?Vagy vehetek egy ujjat?
2011. ápr. 20. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
ezzel már nem tudsz csinálni semmit...vegyél egy újat, de arra jobban vigyázz, használd körültekintőbben
2011. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát olyan ember biztos nincs aki fejből vissza tudja nyomni ezeket a rendszerfájlokat, szépen megoldottad, vegyél egy másikat!!!
2011. ápr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megcsinálható, pandora aksi kell hozzá. Vidd szervízbe, vagy ha van olyan aksid, leírom, hogyan kell, elvileg működik, bár én az enyémnek ki nem törölném a flash0ját
2011. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vidd szervízbe pesten láttam 2500 ft-ért megcsinálják annyi h az eredeti szoftvert rakják fel tehát nem lesz flashelt
2012. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!