Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni fejhallgatót...

Szeretnék venni fejhallgatót elérhető áron. Nem itthoni felhasználásra, hanem biciklizéshez (BMX), szóval jó lenne ha nem hagynám el minden tekerés útán. Mit ajánlotok (többi lent)?

Figyelt kérdés
Max 10 000Ft-ot tudok rá költeni, cserébe szeretném hogy jól szóljon (jó basszus meg stb...), és jó lenne ha bírná a strapát is (nem dobálásra gondolok, hanem kereteken belül:) ), kérnék véleményeket, kinek mi vált be, szerinte mi a jó, mit kell nézni esetleg stb... Hogy is van ez, és mik felelnének meg az elvárásaimnak?
2011. ápr. 17. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha szóval,amit bmx-ezére ajánlanék az biztos hogy nem fejhallgatót, hanem fülhallgatót, abból is gumós végűt ajánlok, mert az nem esik ki, és az tolja a legjobban a basszust. Nekem specialegy 5000 Ft-os Philips van ami nagyon durván szól. Én szerintem ha jó fülhallgotót szeretnél menj be a Média Markt ba és válogass a 4000-10000 Ft gumós végű közöttiekből...;) Ja és ha tényleg a leges-leges legjobbat szeretnéd akkor tutira gumós végű Senheisser-t vennék... Ha ügyes vagy kifosz 10ért egyet, de álltalában 13-14e szokott lenni.


Sok szerencsét a vásárláshoz...:)

2011. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!