Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fényképezőt szeretnék olyat...

Fényképezőt szeretnék olyat ami már mondjuk egy komolyabb kategória ajánlanátok esetleg valamit?

Figyelt kérdés
100-200 ezer forint között/körül szeretnék egy komolyabb gépet. Tükörflexeset, állitható mélységélesség, cserélhető objektives, állvány csatlakozó... ilyesmi szóval egy komolyabb gépet szeretnék. Esetleg tudtok ajánlani?:D
2011. ápr. 18. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

én mondjuk ennyiért nikon d5000ret vennék

vagy 500d canon-t canon kicsit olcsobb de igazábol tud mindent(joval többet) mint ami kellhet vagy még 550d-t mondanám az már 200körül van de szerintem semmivel se jobb mint egy 500d(csak hobbifotos vagyok) és az 500d mellé akkor tudnál venni valami komolyabb vakut én a nikonomhoz pont egy sigma ef-610 el szemezek. vagy egy fix50 es obit( feltéve ha találsz teljes kit be d500at valami 18-55 + 55-300as kitobikkal kezdésnek bőven elég) igazábol ez igy általános célre teljesen jo. a fix50 es azért jo mert nagy fényerejű és igy félhomályba is egész jo záridőkkel tudsz fényképezni(vagy ehelyett vakut veszel kinek hogy jön be a dolod) egy makro obi is érdekes lehet ha nics zoom os obid még akkor valami makroképes tele jo lehet nemsokkal drágább a simáknál de érdekes képeket lehet vele csinálni. egy komolyabb teleobi amivel jol lehet madarakat meg természetet fotozni az 300nál kezdődik elsőre felejtős szerintem. esetleg vehetsz egy portrémarkolatot ha nemgond a suly meg a nagy méret viszont joljön a hosszabb aksiidő. meg valami nagy memoriakártyát 2 négygigásat vagy 2 nyolcgigásat. érdemes kettőt ha az egyik meghal legyen tartalék. hát kb ennyit tudtam jotanácsokbol összehozni:)

2011. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!