Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 slim 4gb-ot akarok...

Xbox 360 slim 4gb-ot akarok rendelni ebay-ról. Mindössze 33 ezer Ft. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 13:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
Használt ?
2011. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az van odairva h New Sealed szoval elvielg eredeti.
2011. ápr. 19. 18:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de mire ideér kb semmivel nem lesz olcsóbb, mintha itthon vennéd, valamint a garanciát is jóval egyszerűbb az itthon vásároltnál érvényesíteni.
2011. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egyik ismerősömmel akarom rendeltetni. rendelés előtt meglehet nézni nem hogy körülbeli mennyi lesz postaköltséggel.?
2011. ápr. 19. 19:27
 5/13 anonim válasza:
Az ebayról ne vegyél kérlek! NTSC lesz nem viszi az európai játékokat, csak amit rendelsz ismét az ebayról és NTSC, PAL-os xboxot vegyél mert nagyon megszívod!
2011. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
itt NTSC-t emleget a leírásba. ez azt jelentheti? DE mondjuk mielőtt bekapcsoltam az előző xboxomat ott is kiirta a tv-m miután átraktam Av-ba és bekapcsolt h NTSC, vagy ez nincs összefüggésben?
2011. ápr. 19. 20:45
 7/13 anonim válasza:
Csak az lehet NTSC ami Európában nem mükszik, én régebben úgy jártam porul hogy iszonyat drágán az ebayról rendeltem egy acdc live játékot mert azt nem lehet kapni Eurénópában! Hát sajnos NTSC volt az én boxom pedig PAL jól át is vertek a pénzem vissza se kaptam. Ne vegyél ebayról, mert onnan posta költséggel nagyon drága lesz a játék hozzá, és úgyis azt mondod ha végigviszel egyet hogy na rendelek még egyet mert mivel fogok játszani? Ezt így nem bírnád anyagilag megterhelő lenne egy idő után, és később itt Magyarországon el sem tudnád adni a használt NTSC xboxod. :S
2011. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ja előző vagyok még vedd meg ezt: [link] csak egy tízessel kéne ráfizetni! Ha neked megoldható én ezt ajánlom, vagy vegyél xbox 360 elitet, az is jó!
2011. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod. még szerencse h feltettem ide kérdést mert jól megszívtam volna.:)
2011. ápr. 20. 10:18
 10/13 anonim válasza:
Nagyon szívesen, szerintem ha gondolod tényleg nézd meg azt a linket amit küldtem. Megéri mert annyiért használtan szoktak eladni. És csak egy tízessel kell ráfizetned!...
2011. ápr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!