Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ma vettem egy Samsung rv509s01...

Hunman90 kérdése:

Ma vettem egy Samsung rv509s01HU notebookot, de telepítési gondjaim vannak?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Samsung rv509s01HU notebookot, alap op redszer nincs rajta csak freedos, felraktam a win7-et,64bites és mikor először futna a win7, ezt írja ki: A windows indítása nem sikerült, ennek oka egy nemrég bekövetkező hadver vagy szoftverváltozás lehet. Szerintetek mi lehet a probléma?

Többször újra raktam már...leszedtem a freedos-t is és úgy is megpróbáltam, sajnos nem értek hozzá, a linux is messze áll tőlem :D meg ajánlottak vmi memória tesztet is linuxal.. a win7 meg persze másolt de ez tökmind1 mivel már nem egy gépen jó volt.:) előre is köszi


2011. ápr. 19. 14:13
 1/6 anonim válasza:
próbáld xp-vel ha az sem jó akkor vidd szervízbe vagy ha garis akkor kicserélik
2011. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Berakod a win 7-et. Leformázod a vinyót a win 7 lemezzel, majd felrakod. Nem kell ide se szerviz, se garancia. A szerviz amúgy sem foglalkozik olyannal, hogy az user nem tud telepíteni egy programot a gépre.
2011. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az XP felment, a Win7el az volt a baj,hogy régebbi kiadás, a gép driverei újak, ezért újabb Win7 kell majd hozzá, legalábbis ezt mondták... Amúgy a 2. válaszra csak annyi,hogy így csínáltam kb vagy 4x...:D Azt mondták ha nem megy fel az XPse akkor memória problem, de nem az. Amit nem is bánok. :D Na de még 1x köszi!!

2011. ápr. 20. 22:45
 4/6 anonim válasza:
Én is most akarok venni egy ilyet!! mi a véleményed róla????
2011. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hulioboy válasza:

Sziasztok!

Pont ilyen gépet vettem és pont ez a problémám vele, hogy a win 7 nem szeretne települni rá, pontosabban feltelepül, ha olyan verziót rakok fel ami nincs meg hackkelve, és utána kel, de ahogy küldöm neki az aktivátort azonnal meghal. Próbáltam már vagy 4 féle aktivátort hozzá, de egyik sem jó a (DAZ) fél sem... Van valami ötlet hogy lehetne rábírni az együttműködésre? Előre is köszi

2011. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hulioboy válasza:

A megoldás:

Telepítés menete:


Rakj föl egy Loader nélküli Windows 7-t! (a beépített loaderest felejtsd el!)

Föltelepítés után jöhet a gyári SAMSUNG install lemez

Ezt követően pedig az aktiválás!


Töltsd le a ***** linkről a aktivátort!


....-és ennyi....! :-))!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!