Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagymamámnak milyen tv szolgál...

Nagymamámnak milyen tv szolgáltató lenne jó? milyen csomag? Ami olcsó

Figyelt kérdés
a magyar adókat szereti nézni meg a természetfilmeket.
2009. márc. 4. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

A 3 magyar adóhoz elég egy botantenna a tv tetejére.

A többihez alap csomag kell. Abban ugyan nincs benne a Spectrum meg még egy jó természetfilmes csatorna... ha az is kell, akkor a bővített csomag, vagy 50 csatornával.

2009. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

T-Com SatTV-t nézd meg, szerintem elég jó áron adja, és az alap csomagban benne van az amit szeret nézni. Ha van T-Com szolgáltatás amit igénybe vesz akkor már kedvezmény is jár.

Vagy DigTV.

2009. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
82%
Digi Tv...2700 Ft 60 csatorna, ez éri meg legjobban!
2009. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
A DIGI-nél 69 csatornát adnak 2700 forintért, de van ennél kisebb csomagjuk is olcsóbban. És mellesleg e mellé a vonalas telefon előfizetési díj nélküli, csak a beszélgetésért kell fizetni.
2009. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Igazad van, de a Digi vonalas telefonja csapnivalóan rossz. Olyan 60%-os működést lehet várni tőle...
2009. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

a digi most fog árat emelni, igaz csak 200 Ft-t, de ha nincs kihúzva a digi kábele, akkor csak a digi műholdasa jöhet számításba (aminek nem kétfillér a belépési díja), ahhoz viszont (nyilván) nincs telefon.


elsőnek azt kellene megnézni, hogy egyáltalán mi elérhető nála. nem minden szolgáltató van mindenhol. (nyilván)

2009. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
60%
A Digit ajánlanám én is. Három éve használjuk, igaz nem kábelen, hanem műholdon keresztül. Az első évben egy összegben kellett 21000.-Ft-ot befizetni, nem volt viszont egy évig havidíj. A második és harmadik évben azóta is 2700.-Ft-ot fizetünk. Mi elégedettek vagyunk vele.
2009. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítségeteket.Jó, hogy írtam!
2009. márc. 4. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:

ROHADJON MEG A DIGI!!!!!

4 hónapig vártuk hogy be kössék Esztergomban,még válaszra se méltattak!!!

2009. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
En feltetettem a tetöre egy SAT antennat - minden bejön ingyen s nem "csomagolva". Egy ügyes szerelö kell hozza, aki beallitja.
2009. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!