Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mivel lehet megtalálni, hogy...

Scott_W kérdése:

Mivel lehet megtalálni, hogy mi eszi a helyet a C:\ meghajtón, és hogyan szabadulhatok meg tőle?

Figyelt kérdés

Van nekem egy visszatérő gondom a C:\ meghajtómmal, miszerint időről időre közli velem a gép, hogy egyre kevesebb hely van rajta, holott semmit nem installálok a C-re, erre a célra egy fizikailag is másik vinyót használok.

Gondoltam rá, hogy a böngészés közben érkező ideiglenes fájlok lehetnek a probléma forrásai, így a CCleanerrel végigfutottam rajta, és egy ideig ez működött is, de az utóbbi három alkalommal, alig nyertem vissza helyet.

Kell lennie valaminek ami eszi a helyet, és a CCleaner nem bír vele, mert alapos pucolás és registry ürítés után sem nő a terület.

Van valakinek valami ötlete, hogy mit tudnék ezzel kezdeni?

Valami program ami le tudná vadászni a probléma forrását és kiiktatni?

Sürgős lenne, mert halódik a rendszer hely hiányában... :S


2011. ápr. 21. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
régi winyómnál nekem is volt olyan, hogy neteztem, töltöggettem és kiírta, hogy kevés a lemezterület, újraindítottam a gépet, rögtön 10 giga hely lett rajta :D szerintem az ideiglenes fájlok foglalják le, tarts több szabad helyet rajta
2011. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

Szia,

A netezéskor felgyűlt ideiglenes internet fájlok töltik meg a vinyód, ezektől időnként meg kell szabadulni mert akár több gigát is elfoglalhat. Töltsd le a Ccleaner nevű progit, ezzel egyszerűen törölni tudod.

2011. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
2011. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

hahóóóóó! "CCleaner nem bír vele"!

szerintem kérdezz meg egy szakembert. ha van számítógépes ismerősöd, akkor azt, nekünk akár a suliban is segítőkész az infotanár vagy a stúdiós asszisztens.

2011. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mint mondtam a CCleaner nem csinál semmi érdemlegeset... Azon gondolkodom, hogy egy ember kivételével senki nem olvasta el a kérdést rendesen, vagy csak annyira "bonyolult", hogy nem sikerült megérteni? xD

.

Kvázi én vagyok az aki "szakért" számítástechnika terén, de mivel én is tanácstalan vagyok, ezért tettem fel a kérdést ide :P

2011. ápr. 21. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Anno én is szenvedtem ezzel. Rendszer visszaálítási pontok létrehozását kapcsold ki,az nagyon sokat eszik a c:-ből. Persze ennek megvan a hátránya is,ha a win megadja magát. :) Továbbá vannak játékok,amik c-re teszik a mentéseket,hiába telepíted másik particióra.
2011. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagyis a rendszervisszaállítási pontokat töröld...
2011. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt még soha nem piszkáltam.

Hol lehet kilőni?

Vezértlőpult, és...Rendszer?... azon belül?

2011. ápr. 21. 22:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is belefutottam már ilyenbe. A megoldás az átmeneti fájlok törlése, ill. ha olyan programokat használsz, akkor az indexfájlok törlése (pl. Adobe Encore-nál), de ha pl. valamilyen levelezőprogramot használsz (pl. Thunderbird), az is a gépen tárolja a postafiók-adatok, levelek és mellékletek másolatait.

Ha torrentezel, akkor a torrentekről is készülnek másolatok, amik egy idő után szépen felgyülemlenek, így a már nem használatos torrentfájlokat is célszerű törölni.

Én rendszeresen átnézem a C/felhasználói fiókban lévő mappákat is, mert ott is sok szemét gyűlik fel az idők folyamán.

2011. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Start menü -> kellékek-> rendszer eszközök-rendszer visszaállítás
2011. ápr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!