Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PC-re szeretnék rá kötni egy...

PC-re szeretnék rá kötni egy subwoofer, de subwooferböl 1 kábel jön ki ami ketté megy szóval 2 kábel de PC-be 1 mehet szóval hogy tudnám rá kötni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
de miért akar valaki csak subwoofert hallgatni?
2011. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem a két dugó RCA, az egyik a jobb a másik a bal csatorna. Kell venned egy RCA -> Jack 3,5" átalakítot.


[link]

2011. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Nem csak subwoofer hallgatnam hanem rendesen is csak szerztem szubit .

2 okés akk egy dugo kellene ?

2011. ápr. 23. 22:00
 4/7 anonim válasza:

Először is.. ez egy aktív vagy passzív szub?

Ha aktív akkor egy darab RCA csatlakozó van rajta és saját erősítője van. A gépedből kijövő hangot ilyenkor egy keverővel meg kell osztanod két felé.

Ha passzív akkor két hangszóró kábel jön ki belőle és egy erősítőre is szükséged van, anélkül meg sem szólal. Az erősítőt ugyanúgy keverőre kell csatlakoztatnod a hang elosztásához (jack splitter felezi a jelerősséget)

2011. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és abban mi a jó ha csak a mély hangokat hallod?
2011. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy Dvd-hez kapott szubiról lenne szó .
2011. ápr. 24. 16:23
 7/7 A kérdező kommentje:
És milyen erősitöre van szükségem ? részeleteseben ? (A csatlakoztatot szereztem :) )
2011. ápr. 30. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!