Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt a PSP 2004-est mennyiért...

Ezt a PSP 2004-est mennyiért tudnám eladni és hova rakhatom fel ahol jól járok az eladással?

Figyelt kérdés

Helló! Van egy ALIG használt PSP 2004-esem tényleg alig pár órát játszottam vele. Karcmentes nincs semmi baja. Van hozzá tokom azt külön vettem hozzá és van hozzá 4játékom. Fifa9, Indiana Jones MediEvil, Assassin's Creed Bloodlines. Mind eredeti és ezeket is hozzá szeretném adni mert mit kezdjek velük. Megvan minden alkatrésze és van benne egy 2GB-os memóriakártya.

Azért akarom eladni mert nem használom. Szerintetek mennyiért adhatom el? És hova rakjam fel meghirdetni?Mert Vaterán meg teszveszen sokat vonnak le abból amit megkapnék árat :S


2011. ápr. 25. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

nincs flashelve? mert inkább azok a gépek mennek


amúgy szerintem 25k körül megpróbálhatod. ennyinél a vatera kb 1,5k jutalékot von le


de hírdest meg a hardverapron, az expresszen azok ingyenesek

2011. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az eredeti jatekokkal nem sokra mesz, mert Magyarorszagon (meg kulfoldon is) inkabb letolteni szokas.

Esetleg kulon megprobalhatod eladni a jatekokat, pl. a jatekaim.hu-n (ingyenes, sokan nezik/ismerik)

Es jatek nelkul a psp-t 20-25k korul tudod eladni, ha talalsz egy balekot akkor akar 35-ert is

2011. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!