Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhalgatót ajánlotok...

Milyen fejhalgatót ajánlotok ugy 8-10 ezer fonrintért?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy fejhalgatót legfőképp zenehalgatáshoz. Mit ajánlotok? =)
2011. ápr. 26. 12:01
 1/6 Furjadék* ***** válasza:

minőségit ilyen árkategórioában nemnagyon találsz:/

nézekess a sony-k között, egyébként meg Sennheiser

2011. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Sony fülessel jársz a legjobban agybadugóssal természetesen
2011. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fulhallgato, vagy tenyleg csak fejhaltago?

Fejhalgato az kicsit komolyabb osszegbe faj, es ennyiert nem is kapsz minosegit.


Fulhallgatobol meg egy Sennheiser CX300-II-t ajanlom, Magyarorszagon 9000 korul kaphato, ebay-rol 4-6 ezer forint (ebay.hu-n ha angliabl szallitjak szallitasi dijjal egyutt nincs 4k, nemet ebay-rol szallitassal 6k, en utobbirol rendeltem, es istenkiraly fulhallgato, Sennheiser alapbol a legjobb marka, es a CX300II-t is sokan ajanlottak

2011. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nem nagyon rajongok a "fejbe dugható" fülesekért. Most ahogy nagyon belemerültem rátaláltam erre : [link] szerintetek? :)
2011. ápr. 26. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen FEJhallgató kell, akkor JBL Reference 420-t ajánlom, kicsit még hozzáteszel.
2011. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát megvettem a sennheiser pmx60-at. És nagyon meg vagyok vele elégedve. Jó hangzás kényelmes kialakitás. Nekem nagyon bejött és mindenkinek csak ajánlani tudom ; D
2011. máj. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!