Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valakinek Philips GoGear...

Van valakinek Philips GoGear mp3 lejátszója? Normális, hogy még egész éjszakai töltés után sem lehet bekapcsolni?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem, este óta tölt. De nem lehet közben bekapcsolni. Meddig kell először tölteni?

A használati utasításban nincs erről semmi.


2011. ápr. 30. 07:37
 1/6 anonim válasza:
Szia!Nekem GoGear-em van.Levetted a töltőről és úgy próbáltad bekapcsolni?Töltőn nekem se kapcsolt be.Nekem teljesen rendesen működött az első és a többi töltés után is.Már 2 éve megvan,eddig nagyon jól működik,egy töltés után sokáig bírja.Bár nem lóg állandóan a fülemben...
2011. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ment vagy egy évig de már nem kapcsol be ..
2011. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Levettem úgy se kapcsol be. Ha felteszem tölteni, világít a képernyő, akku jel van rajta. Világos, hogy sokáig kell tölteni először, de mégis meddig? :) Már tegnap este óta tölt és még mindig semmi.
2011. ápr. 30. 10:07
 4/6 anonim válasza:

Az első válaszoló vagyok.Nem tudom,a tied pontosan hogy néz ki,de az enyémen elég hosszan kell nyomni a bekapcsolás gombot.

Az enyém ilyen amúgy: [link]

2011. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Végül kiderült, hogy az enyém lett a 10000ből 1 selejt :) Visszavittem.

Köszi!

2011. máj. 3. 07:43
 6/6 anonim válasza:
Nekem ment jó sokáig most meg nem tudom mi baja. Ha felteszem töltőre akkor tudok zenét hallgatni de ha leveszem kikapcsol. Pedig már egy órája töltöttem. asszem vehetek újat.
2014. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!