PS3-ra ez jó headset?

Figyelt kérdés
Ear Force PX21 fejhallgató, ha valakinek van ilyenje vagy ismerősének és próbálta az írja már le hogy mi a véleménye érdemes e a vétel!
2011. máj. 1. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Jo ez, de inkabb hivatalos Sony-t vennek ennyi penzert (bar nemtom, hogy Sony az csak headset-be van, vagy van-e fejhallgato is
2011. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó ez PS3hoz de én a bluetooth hetsetet ajánlom nekem is az van és nagyon jó!!! A beszélgetés csak a hetsetben szólal meg a játék hang meg a 2.1es hangfalon!

Eszméletlen jó úgy játszani!

2011. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó leírnád pontos márkáját és típusát milyet használsz hol vetted? FONTOS LENNE!
2011. máj. 1. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Angliából rendeltem mert onnan volt az olcsó!!! Holnap majd odaülök a géphez és leírok mindent meg belinkelem neked!! Mert telefonról vagyok fent!
2011. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Milyen telefonod van? :D


Amúgy köszi!

2011. máj. 2. 00:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Nokia 5800 de most akarom levátani egy E7-re! Mert már 2,5 éves és kicsit leamotrizált!
2011. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem: [link]

ugye ez az angliai oldal de ha nem akarsz vele annyit vacakolni akkor rendeld meg MO.ról!

Magyarországi: [link]

Kényelmes, szép, jó minőségű!

2011. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*leamortizál-ot akartam írniXD

Amúgy ha van még valami kérdésed akkor szólj!

2011. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Döntöttem! Lényegében annyira nem fontos nekem a külön mikrofon, mert nincs haver ismerősöm aki PS3 tulaj lenne és beszélgetnénk játék közben(még)!:D

Szóval én

Sharkoon X-Tatic SP Stereo Fejhallgató rendelek 16 ezer FT!


Köszi a segítséget! Ment a zöld kéz! ;)

2011. máj. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!